Skylife

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85,7 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Türk havayolları
Seyahat uygulaması olarak geliştirilen Skylife mobil uygulamasını iOS cihazınıza ücretsiz indirin.

Yıllardır havayolu ile seyahat eden yolcuların konforlu bir şekilde gidecekleri noktaya varmalarını sağlayan Skylife mobil uygulamasını iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin. Türkiye'nin ya da dünyanın çeşitli noktalarına güven içerisinde seyahat etmek için Skylife uygulamasının kampanyaları arasında seçim yapın. 

Seyahat, kültür ve sanatın temeli olan Skylife ayrıca teknolojiden sanata, hobiden yaşam tarzına ve sağlığa kadar, derginin benzersiz, katma değerli içeriğinin tüm ayrılmaz parçalarını kapsayan geniş bir yelpazedeki diğer konuları kapsar. Sık sık tatil yapıyor ya da sık sık tatil yapıyorsanız, Skylife mobil uygulaması içerisinden bilet ya da otel işlemlerinizi kolaylıkla halledin. 

Uçuşları gerçekleştirdiğiniz anda çeşitli ödüller kazanma şansını elde edin. Skylife sayesinde tatil yapmak istediğiniz mekanın her ayrıntısını planlayın. Filtreleme seçeneği doğrultusunda arama alanınızı daraltabilir, farklı seçenekler ile tatilinizi çok daha renkli bir hale getirin. Çeşitli kolaylıkları değerlendirmek ve tatilinizi planlamak için Skylife'akıllı cihazınızda kullanın. 

Yolculuk içerisinde okuyacağınız dergiyi okurken bıraktığınız sayfayı ve beğendiğiniz diğer sayfaları yer imlerinize kaydedebilirsiniz. Dergideki bağlantıları tıklarken, uygulamayı bırakmak zorunda kalmadan gömülü bir internet tarayıcısında görüntüleyebilirsiniz. Skylife indir